Телефонуйте нам
Телефонуйте нам

Підбір авто під ключ

Підбір авто - зручна і незамінна послуга для тих, хто хоче купити якісний новий або старий автомобіль з пробігом за справедливою і чесною ціною. Покупцеві необхідна консультація і професійна допомога, щоб уберегти себе від придбання машини з добре замаскованими дефектами і прихованими проблемами. Дуже часто такі машини продають недорого, за найкращою ціною, без передоплати, в розстрочку і т.п., що вже має насторожувати. Участь експертів-професіоналів дозволяє підібрати підходящий автомобіль, переконатися в його юридичній чистоті та технічної справності. Сучасний авторинок налічує сотні, на перший погляд, відмінних пропозицій, але після перевірки та експертної оцінки велика частина з них виявляються непридатними для подальшого розгляду і, тим більш, покупки.

Підбір авто з пробігом від Choiceauto

Компанія Choiceauto - одна з лідерів на ринку автопідбору, пропонує скористатися послугами підбору авто (машини) під ключ за оптимальною ціною. В рамках послуги наші фахівці:

 • Уважно вислуховують ваші побажання щодо марки, комплектації, пробігу, віку, вартості автомобіля;
 • Вивчають пропозиції на ринку старих автомобілів;
 • Відбирають кращі варіанти і надають вам;
 • Проводять технічну діагностику і формують експертний лист з висновком про реальний стан автомобіля;
 • Перевіряють юридичну та нотаріальну чистоту обраного на замовлення для вас авто;
 • Надають на вибір декілька відповідаючих вашим побажанням варіантів.

Ми оцінюємо транспортні засоби під ключ. Ретельна діагностика дозволяє зрозуміти наскільки безпечну, якісну і варту своїх грошей машину планує придбати клієнт. Тільки так фахівець може отримати максимум інформації про стан авто і визначити дефекти і вади невидимі обивателю на перший погляд.

У компанію Choiceauto ви можете звернутися за допомогою на будь-якому з етапів придбання. Якщо ви самостійно підібрали автомобіль, який хочете купити, ми все одно рекомендуємо звернутися за допомогою до експерта. Спеціаліст проведе діагностику і видасть експертний висновок про стан авто, яке ви плануєте купити. Співпраця можлива в різних форматах:

 • Комплексна перевірка автомобіля;
 • Виїзна діагностика і підбір авто (пересування на особистому автомобілі експерта).

В комплексну перевірку входить повна оцінка транспортного засобу по ряду параметрів:

 • Стан кузова, несучих частин, лакофарбового покриття, скла, оптики;
 • Звірка ідентифікаційних номерів кузова і двигуна, перевірка документів на справжність;
 • Перевірка юридичної чистоти (не значаться ТЗ в угоні, в розшуку, не брала участі чи в ДТП).

За результатами комплексної перевірки клієнт отримує експертний висновок і фотозвіт за дефектами машини.

Виїзна діагностика автомобіля відрізняється тим, що проводиться не в умовах СТО. Тому фахівець не має можливості оцінити стан ходової частини (гальмівної системи, підвіски і т.д.). Послуга актуальна для тих, хто живе в Києві і за його межами.

Зв'яжіться з представником Choiceauto, щоб уточнити вартість послуги підбору авто в Києві, також ви можете залишити заявку на підбір під ключ на сайті, вказавши інформацію про машину і комфортну для вас ціну. Наше завдання - допомогти вам не помилитися у процесі вибору, ми справляємося з нею на «відмінно»!