Телефонуйте нам
Телефонуйте нам

Комплексний огляд авто

Технічний огляд автомобіля перед покупкою - обов'язкова процедура для тих, хто планує купити якісний старий автомобіль за справедливою ціною. Об'єктивна експертна оцінка допомагає уникнути критичних помилок. Досить часто за «ідеальним станом», про який так поспішають повідомити продавці, ховається маса ретельно замаскованих і непомітних непрофесійному оку дефектів. Консультація автоексперта дозволить не тільки запобігти небажаній покупку, але і надасть конструктивні аргументи для обґрунтованого торгу з продавцем.

Технічний огляд авто від Choiceauto

Компанія Choiceauto пропонує скористатися послугами фахівців з авто підбором. Технічний огляд авто від Choiceauto перед покупкою або при постановці на облік в Києві проводитися в кілька етапів і гарантує, що від досвідченого ока наших фахівців не сховається жодна дрібниця!

Діагностика автомобіля починається з ретельного огляду кузова і стану лакофарбового покриття. Спеціаліст з точністю визначає, чи брав участь автомобіль в ДТП, які кузовні частини були відремонтовані або замінені. Наступний етап - огляд днища з метою визначення реального стану підвіски, гальмівної системи, двигуна, паливних магістралей і т.д. Потім фахівець приступає до візуально-акустичного огляду двигуна. Також на вимогу клієнта можливий завмер компресії в циліндрах. Укладає етап - діагностика електроніки і перевірка точності показників. Відображаються на панелі приладів. Багато продавців в Києві і за його межами, в спробах підвищити ціну, намагаються спотворити показання лічильників, однак наші експерти з точністю визначають реальні цифри.

Вибираючи огляд від Choiceauto, ви отримуєте:

  • Перевірку машини за ключовими параметрами;
  • Об'єктивну інформацію про реальну ціну;
  • Аргументований торг з продавцем;
  • Офіційний висновок експерта.

Все, що необхідно для початку співпраці - залишити заявку на сайті або зв'язатися з нами за телефоном в Києві.

Ми гарантуємо:

  • Якість послуг;
  • Точність діагностики;
  • Експертна думка;
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • Розумні ціни.

Якщо оглянута авто не підійде вам з яких-небудь критеріями. Ми також пропонуємо скористатися послугами автопідбору. Ми швидко підберемо відповідний автомобіль, що влаштовує вас за ціною і технічними характеристиками. Колективний досвід фахівців нашої компанії завжди до ваших послуг!