Телефонуйте нам
Телефонуйте нам

Автомобільний експерт на добу

Автоексперт - незалежний фахівець, основне завдання якого - виїзна перевірка автомобілів з пробігом за рядом параметрів, що дозволяє оцінити поточний стан транспортного засобу. Послуги автоекспертів найбільш часто користуються попитом у людей, які планують купити авто, що побувало в експлуатації. Фахівець здатний надати допомогу та вичерпну інформацію з питань, в яких проста людина навіть з великим водійським стажем некомпетентна. Своєчасна консультація та експертна оцінка авто - запорука того, що покупка б/в машини не стане помилкою. Вкладаючи кошти в старий автомобіль, краще відразу розуміти, скільки доведеться вкласти в ремонт і обслуговування, і чи немає у колишнього власника авто проблем з законом.

Послуги автоексперта від Choiceauto

Компанія Choiceauto - одна з лідерів на ринку послуг автомобільної експертизи пропонує скористатися послугами незалежного автоексперта в Києві. Ретельна оцінка авто за ключовими параметрами стане запорукою обдуманої і раціональної покупки.

Як правило, перед покупкою б/в машини, у автолюбителя виникає ряд питань:

  • Як вибрати кращий з можливих варіантів і при цьому «вписатися» в бюджет?
  • Чи має автомобіль приховані дефекти, юридичні проблеми або може бути брав участь в ДТП?
  • Скільки потрібно буде витратити на ремонт і відновлення ідеального технічного стану?

Дати компетентну відповідь на ці та інші питання можна тільки після ретельної діагностики.

Оцінка стану авто фахівцем складається з двох великих етапів:

  • Технічний огляд, в рамках якого незалежний автомобільний експерт здійснює виїзд на авто сервіс і проводить діагностику стану кузова, ходової частини, двигуна внутрішнього згоряння та інших ключових систем;
  • Перевірка юридичної чистоти, в процесі якої легко дізнатися, чи не перебуває машина в розшуку, чи не брала участь в ДТП, чи не сфальсифіковані номер кузова/двигуна і т.д.

На підставі даних, зібраних експертом, фахівці нашої компанії формують експертну думку і представляють клієнтові укладення, в якому детально описані плюси і мінуси обраного автомобіля, а також міститься експертний висновок про те, чи варто купувати обраний автомобіль. Кожен клієнт отримує не тільки впевненість у правильності свого вибору, а й конструктивні аргументи для ефективного торгу з продавцем.

На сторожі ваших інтересів

Наша компанія - це команда незалежних фахівців. Ми пропонуємо об'єктивну, неупереджену оцінку, швидкий підбір і прозорі умови співпраці. Силами наших фахівців підібрані сотні автомобілів. Крім того десятки клієнтів, завдяки нам не потрапили в лапи аферистів. Автомобільний ринок дуже великий, на жаль, далеко не кожен продавець відрізняється чесністю. Наше завдання - подбати для клієнта найкращу автівку і надати йому максимум інформації про транспортний засіб, яка дозволить прийняти правильне рішення.

Щоб скористатися послугами автоексперта, залиште замовлення на сайті або зв'яжіться з нами по телефону. Ціна виїзду автоексперта варіюється в залежності від пакета послуг, які ви оберете: експерт на день, огляд, підбір і т.д.