Телефонуйте нам
Телефонуйте нам

Чи вигідно купувати авто в кредит

Придбання автомобіля завжди несе за собою безліч переваг, але при цьому є і чимала кількість недоліків. Особливо проблемною стороною покупки нового автомобіля можна назвати фінансові питання. Звичайно, з особистим транспортом легко пересуватися по місту, витрачатися менше часу на переміщення. Однак найчастіше у людини немає на руках достатньої суми для покупки машини. В такому випадку багато вирішуються на кредит в банку.

Однак даний крок тягне за собою безліч наслідків, тому він також варто уважного опрацювання.

Вигода від покупки машини в кредит

Перш за все слід пам'ятати, що кредит ніколи не буває вигідним, на відміну від повної оплати при покупці. Тому слід уважно оцінити необхідність придбання машини саме в даний момент. Якщо у вас є можливість відкласти покупку до накопичення потрібної суми, то краще вчинити саме так.

Якщо ви все ж зважилися на кредит, то пропонуємо вам наступні рекомендації:

  • кожен кредит вимагає сплати певного відсотка банку;
  • позики на авто відрізняються від інших кредитів більш низьким відсотком;
  • всі умови угоди диктуються конкретним банком;
  • необхідно уважно читати всі документи або навіть краще запросити на консультацію юриста;
  • не слід поспішати у прийнятті умов, набагато зручніше буде ознайомитися з усіма варіантами отримання кредитів в вашому місті.

Але при цьому слід пам'ятати, що точну вартість автомобільного кредиту банк може вам сказати тільки вже при офіційному зверненні і з повним пакетом документів. Тоді вам розрахують відсоток і вартість. Після цього вам запропонують документ з умовами договору. Відсоток оплати банку скрізь різний. Тому варто розглядати відразу кілька банків.

Існують подібні організації з «м'якими» вимог по пакету документів і іншим параметрам, які можуть запропонувати вам більш високий варіант ставки.

Отримання кредиту на авто

Щоб повноцінно підтвердити автомобільний кредит в банку вам буде потрібно підтвердити своє громадянство і постійність реєстрації, документ про стабільному доході, страховка. Також вам необхідно буде виплатити перший внесок. Після цього ви купуєте автомобіль тільки в певних салонах, які знаходяться у співпраці з вашим банком, і віддаєте машину під заставу.

Сама покупка машини здійснюється досить швидко. Підбирається салон і безпосередньо сам автомобіль. Після чого ви укладаєте договір про покупку машини, враховуючи при цьому всі умови з кредитування та страхування. Після цього оформляється договір про кредит і відбувається передача автомобіля під заставу. Ви проводите оплату на рахунок автомобільного салони, і машина приймається по законному акту.

Чи вигідно купувати автомобіль в кредит

Багато салонів відразу ж на місці пропонують вам взяти кредит на покупку, який може оформити представник від банку. Такі пропозиції вимагають ретельного розгляду, оскільки процентні ставки зазвичай в них сильно завищені. Зате швидкість обробки подібних кредитів надзвичайно велика - все можна оформити за один день.

Головне, при оформленні кредиту уважно прораховують свої можливості на його оплату, щоб ви не потрапили в боргову яму. І краще кілька разів подумати, чи потрібно вам це авто в даний момент і як терміново.