Телефонуйте нам
Телефонуйте нам

Чи присутні ризики і які вони бувають при покупці підтриманого авто

Останнім часом ринок б/в авто значно збільшився. Люди все частіше вважають за краще купити дешевший варіант, ніж салонний автомобіль. Тим більше що на таких ринках можна знайти відмінні моделі, які зможуть прослужити наступним власникам ще довгий час. Важливо лише заздалегідь перевірити свої здібності в діагностиці авто. Або відразу ж вибрати компанію, яка допоможе вам знайти гідне транспортний засіб. Якщо ви впевнені в своїх знаннях, то можете провести це самостійно.

Чи небезпечна покупка уживаного авто

Перш за все вам слід запам'ятати, що покупка б/в машини завжди являє собою подобу лотереї, тому що ви можете потрапити в руки досвідчених шахраїв. А такі умільці знають, як швидко і легко обдурити навіть знавців. Тому вам потрібно буде підійти до такої покупки максимально серйозно, щоб знайти гарне авто. До того ж не завжди легко знайти на ринку, у перекупника або просто на інтернет-платформі хороше транспортний засіб, яким ви зможете користуватися ще досить довго. Останнім часом стали продавати вже абсолютно непридатні авто, але при цьому ще й вимагаючи завищену ціну.

Основні схеми обману при покупці б/в авто

Існує кілька вже напрацьованих схем, за якими працюють шахраї. І хоч багато їх них вже докладно висвітлені за всіма формами, все одно люди продовжують попадатися на ці хитрощі. Тому перед пошуком авто слід переглянути всі найголовніші схеми обману, щоб шахраї не зловили вас на свою вудку.

Можна виділити відразу два найпопулярніших варіантів обману:

  • Огляд автомобіля дозволений після оплати

Тобто вам дозволено безкоштовно тільки побачити фотографії в оголошенні, але навіть їх не завжди можна знайти. Продавець починає вам по телефону довго розповідати, як і де ви можете оглянути цю машину, а в самому кінці повідомляє, що спочатку вам доведеться кинути на його картку певну суму. Такий обман часто прикривають нібито тим, що на цей товар великий попит, тому можна лише заздалегідь забронювати перегляд авто.

  • Зниження ціна

Багато ведуться на дуже низьку ціну за зовні цілком пристойне авто. Звичайно, існують різні ситуації і кому-то може дійсно повезти купити хорошу машину за маленькою ціною. Але найчастіше такі варіанти вже практично не працюють, хоча по зовнішній частині про них не можна сказати нічого поганого. Тобто ви можете купити практично металобрухт. І довести потім факт шахрайства буде дуже складно.

Як уникнути ризиків

Якщо ви готові викласти певну суму, щоб купити дійсно гарне авто, то краще зверніться до відповідних компанії. Вони самі знайдуть машину по вашим побажанням і проведуть ретельну діагностику. Таких професіоналів дуже складно обдурити, тому всі шахраї відсіюватимуться відразу ж. Також можна звернутися до офіційного дилера, який надати вам вичерпну інформацію про транспортний засіб.

Ще щоб уникнути зайвих проблем завжди перевіряйте документацію на автомобіль, якщо ви все ж вирішили здійснити все самостійно. Саме юридична складова є найскладнішою, а підробити документи якісно може не кожен шахрай. Так ви зможете убезпечити себе відразу ж, ще навіть до початку діагностики.