Телефонуйте нам
Телефонуйте нам

Готуємо свій автомобіль до продажу

Якщо ви точно налаштувалися продати свій автомобіль, то ви напевно вже припускаєте, яким способом будете це здійснювати. Найчастіше вибирають саме інтернет-платформи, через які продаж дуже легко оформити. Але при цьому важливо пам'ятати про правильність написання самого тексту і фотографуванні машини з певних ракурсів. Якщо в чомусь ви опинитеся не так успішні, то ваша машина може загубитися серед інших оголошень. До того ж перш, ніж складати оголошення і описувати в ньому ідеальний стан машини, необхідно її до цього стану довести.

Тому важливим етапом є підготовка авто до продажу. Це досить трудомісткий процес. Однак він дуже важливий, тому що на пошарпану машину ніхто дивитися не захоче. Так що чим краще ви підготуєте товар у продажу, тим більша ймовірність, що його куплять. Звичайно, багато покупців розуміють, що підтриманий автомобіль ідеально виглядати не може, але все-таки очікують пристойного зовнішнього вигляду.

На що звертає увагу покупець

Перш за все кожен покупець орієнтується на якісь свої переваги, але все ж частіше розглядають працездатність основних функцій і комплектацію машини. Тому більш пильно проглядаються такі моменти:

  • наявність корозійних пошкоджень;
  • сліди аварійних ситуацій;
  • перевірка зварювального шва;
  • фізичні ушкодження кузова.

Так що якщо ви хочете вигідно продати авто, вам слід подбати про те, щоб воно блищало з усіх боків. І відповідало всім критеріям покупця.

Окремо про двигун

Всю технічну підготовку слід починати саме з двигуна. Навіть якщо ви дуже дбайливо користувалися машиною, краще перевірити його стан, щоб запропонувати хоча б приблизні дані про експлуатацію двигуна в оголошенні. Адже якщо ви самі були б покупцем, то напевно почали б огляд саме з головною складовою кожного транспорту. Так що спочатку вам необхідно зайнятися очищенням двигуна і перевірити всі відповідні системи управління авто.

Однак навіть в такому, здавалося б, простій справі теж варто порадитися з фахівцями. Адже часто пропонують помити двигун, хоча багато професіонали не радять так робити, щоб покупець не вирішив, ніби ви приховуєте наявність масляних патьоків.

Окремо про кузов

Досить багато серед покупців зустрічається вже досвідчених автолюбителів. А вони відразу ж прагнуть уважно оглянути весь кузов машини, щоб не пропустити вм'ятини або подряпини. Іноді під час ретельного перегляду покупець може і нижню частину машини перевірити. Пояснюється це тим, що після аварії власники приділяють окрему увагу верхній частині кузова, тоді як нижні складові (елементи каркасної системи) можуть бути розхитані або і зовсім підламати.

Так що краще зайнятися перевіркою і відновленням і таких моментів. Адже тоді більше шансів, що ваша улюблена машина потрапить в руки досвідченого автовласника і зможе йому прослужити ще роки.

Окремо про салон

На салон звертають увагу абсолютно все: як досвідчені автолюбителі, так і новачки. Відразу ж впадає в очі, чи був акуратний господар. Навряд чи хтось захоче купувати машину з пошарпаним і брудним салоном. Тому вам слід подбати про ретельну прибирання внутрішньої частини. Змініть засмальцьовані чохли і ретельно протріть весь салон мильним розчином. Не забудьте також перевірити працездатність всіх електричних приладів, ручок. Приділіть окрему увагу багажнику, тому що він часто виглядає найгірше.

Якщо ж всі моменти підготовки машини до продажу вам самостійно проводити колись, то ви завжди можете звернутися до відповідних компанії. Вона нададуть вам машину в відмінно готовому стані.