Телефонуйте нам
Телефонуйте нам

На що звернути увагу при покупці авто

Останнім часом підтримані автомобілі набувають все більшої популярності. Безліч людей знаходить достатню кількість достоїнств в покупці саме б / у машини. Перш за все привертає саме ціна, оскільки вона значно нижче, ніж в автомобільних салонах. Нехай транспорт буде не новий, зате надійний. Однак негативних моментів в такій покупці нітрохи не менше, ніж позитивних. Адже існує досить шахраїв, які готові обдурити покупця і продати вже відслужив своє автомобіль. І довести свою правоту буде досить складно.

Тому слід уважно врахувати всі нижче запропоновані поради, дотримуючись яких ви зможете підібрати ваше ідеальне підтримане авто.

Телефонна перевірка

Перший етап уважною діагностики автомобіля і продавця починається ще на рівні телефонної розмови. Під час нього ви можете задавати питання, які покажуть вам доцільність особистого перегляду авто, надійність і чесність продавця:

  • хто є власником автомобіля - слід дізнатися про наявність документів, як саме і скільки експлуатувалася машина;
  • де стояла машина і чи використовувалася взимку - збереження кузова і рухової система можна виявити вже по цих моментів;
  • пробіг авто - це питання можна задати непомітно, щоб шахрай не зміг швидко продумати відповідь. Однак завжди знайте, що змінити тривалість пробігу досить легко, тому буде потрібно окрема діагностика;
  • причина продажу авто - якщо ви натрапили на оголошення, в якому хочуть продати машину швидко і дешево, то це привід задуматися про чесність продавця;
  • стан автомобіля - правда, в даному випадку не кожен продавець розповість вам реальний стан авто;
  • участь в аварійних ситуаціях - аварія сильно впливає не тільки на зовнішній вигляд, але і на безліч важливих система машини.

Особистий поверхневий огляд

При особистій зустрічі ви зможете оцінити безпосередньо продавця. Якщо він не вселяє вам довіри, то краще відкинути даний варіант автомобіля, навіть якщо він вам сильно сподобався. Також необхідно уважно перевірити зовнішню частину машини, тобто кузов. Ретельно розглядайте його під різними кутами, вишукуючи очима вм'ятини або сліди іржі. Зафарбований частини легко можна побачити по невідповідності фарби. Повне фарбування кузова може бути тривожною ознакою, який свідчить про участь даного транспорту в аварії.

Внутрішній огляд

Дана перевірка зажадає від вас певних технічних знань. Якщо ви подібними не володієте, то краще звернутися в знайомому автомеханіка або найняти технічного експерта у відповідній компанії. При такій перевірці уважно оглядаються колеса і двигун. Самостійно ви можете оцінити чистоту двигуна, його передавальні ремені. Також слід завести мотор і перевірити, чи активовано акумулятора, швидкість закладу двигуна. Особливу увагу тут необхідно приділити звуку двигуна. Він повинен бути рівним, без зайвих клацань і стукотів.

Решта моменти

Також краще відмовлятися від автомобілів з сильно затертими салонами. Особливо, якщо господар наполягає, що звертався з машиною добре і пробіг у неї маленький. Ще варто домовитися заздалегідь про тест-драйві. Саме під час поїздки виявляються всі проблеми, які ви могли не помітити при огляді.