Телефонуйте нам
Телефонуйте нам

Як обміняти старий автомобіль на новий

В інших країнах такий вид бізнесу досить давно тримається на ринку і цілком успішно здійснює свою діяльність. Подібні перепродажу можуть похвалитися великим прибутком від своєї роботи, яка часто навіть вище, ніж продаж нових автомобілів. Саме економічно розвинуті країни можуть запропонувати найбільше варіантів перепродажів транспорту за вигідними показниками.

На жаль, український автомобільний ринок значно відстає від розвинених європейських країн. Часто такий бізнесу навіть не приймають як повноцінний, визнаючи за ним право бути побічним варіантом послуги. Багато хто вважає, що це своєрідний варіант залучення нових клієнтів і їх підтримку. До того ж наявність додаткових податків на такий бізнес також не сприяє його активному розвитку.

Втрата 10% вартості від ринкової ціни

Більшість автовласників в Україні не дуже ознайомлені або зовсім не знають про баскому коні й зручному обміні автомобіля. Багато хто до цих пір упевнені, що дилери постараються максимально знизити ціну на підтримане авто. В цілому, є частка правди, оскільки клієнтові доведеться погодитися з вирахуванням 10% відсотків від ринкової вартості його машини. Зате це дозволяє йому скористатися наступними перевагами:

  • швидкість і безпеку угоди;
  • придбання перевіреного автомобіля з гарантією.

Тобто такий варіант цілком зручний, чому б не скористатися такою можливістю? Але при цьому необхідно відзначити, що вітчизняні салони відрізняються по подачі гарантії від закордонних. Даний факт слід заздалегідь обговорити ще до здійснення угоди.

Огляд автомобіля

Не кожен особистий транспорт зможе пройти перевірку і буде прийнятий. Перш за все машину будуть уважно оглядати, щоб перевірити її стан, якісність і інші важливі моменти, серед яких можна відзначити наступні:

  • пробіг авто;
  • рік випуску;
  • стан лакопокрасочного шару;
  • стан елементів кузова;
  • наявність всієї базової комплектації;
  • біографія.

По останньому пункту стає зрозуміло, що автомобіль з підозрілою документацією перевірку не пройде. Вам необхідно буде надати всі необхідні документи. Особливо приємно, що якщо ви користувалися сертифікованим СТО та застосовували для ремонту тільки оригінальні запчастини, то ваш автомобіль буде коштувати значно дорожче.

Також ціна вашого авто оцінюється і по конкретній популярності в даній країні. Так в Росії і Україні віддають перевагу машинам середнього або більшого розмірів, тому маленькі автомобілі не будуть мати високу вартість. Ще вартість авто коригується залежно від лояльності автосалонів, як би це не звучало з боку. Якщо ви є постійним клієнтом і бажаєте купити новий дорогий автомобіль з усією комплектацією, то оцінювачі поставляться до ціни вашого авто трохи інакше.

Основні висновки

В цілому, такий варіант обміну автомобіля має безліч переваг. Однак через нерозвиненість бізнесу в Україні весь процес обміну може значно відрізнятися від європейських пропозицій. При цьому сам механізм обміну автомобіля за такою схемою проводиться дуже швидко, іноді навіть за один день. Так що слід уважно продумати свої можливості, перш ніж зважитися на подібний крок.