Телефонуйте нам
Телефонуйте нам

Як визначити автомобіль з «підмоченою репутацією»?

З кожним роком екологічний стан планети все більше ставить під нас випробуванням природними стихійними лихами. Звичайно, уникнути такої напасті неможливо, але можна мінімізувати наслідки природної катастрофи, яка зіпсувала або знищила майно людей. Після кожного великого повені, особливо в європейських країнах, можна очікувати друге його пришестя у вигляді напливу на авторинок машин, які постраждали від утоплення. Чому не варто купувати «потопельника» і як його розпізнати?

Скажімо прямо - відновлення автомобіля після того, як він деякий час перебував у воді і всі його деталі грунтовно промокли, дуже дорогий захід. По суті, довелося б замінити ВСЕ його складові. Простіше витратити ці гроші на нове авто, а зіпсоване бажано продати. З цієї ж причини (дорожнечі ремонту) потопельників не ремонтують, а просто висушують, наскільки це можна, потужними фенами.

Звичайно, така машина прослужить рівно стільки, скільки знадобитися вологи остаточно доконати її деталі. Купити таке авто схоже на те стихійного лиха, яке воно пережило, бо це гроші, викинуті на вітер. Але, є чимало способів виявити потопельника і не попастися на вудку недобросовісних продавців.
Самий вірна ознака, що машина була в воді - це запах в салоні. Неможливо замінити всю обшивку салону, а іншого способу позбавитися від покоробило і потрісканій пластика, затхлого прілого запаху всієї внутрішньої обробки, зіпсовану оббивку сидінь, не існує. Всі ці ознаки настільки видно і мають стійкий неприємний запах, що відразу впадає в очі і ніс.

Але, буває, що продавці все ж йдуть на деякі витрати, щоб приховати зовнішні ознаки потопельника. Тоді доречніше просто підняти килимки з підлоги салону і багажника - під ними відразу видно корозія, що вразила метал у воді. Особливо іржа видна на зварних швах кузова, які неможливо приховати ніяким вивертами. Якщо проявити завзятість, то можна знайти ці ж ознаки на всіх інших металевих деталях кузова.

Ще один явний ознака утоплення автомобіля - проблеми з електрообладнанням. Особливо це помітно, якщо машина оснащена бортовим комп'ютером, який після «купання» відразу ж виходить з ладу.

Купівля автомобіля вимагає великих грошових коштів, тому має сенс звернутися до автослюсарям СТО, які за кілька хвилин викриють потопельника. Це збереже ваші нерви і допоможе придбати по-справжньому якісний автомобіль.