Телефонуйте нам
Телефонуйте нам

Чому не потрібно купувати машину після аварії?

Придбання машини з салону не завжди можливо, до того ж і не завжди потрібно - для деяких цілей найкраще купити машину з пробігом, наприклад для початківців водіїв або для старших дітей або машинку для сім'ї, з метою возити дітей в школу і їздити за покупками. У разі такої покупки необхідно оцінювати не тільки вік, пробіг, загальний стан автомобіля, але і історію його експлуатації, а найголовніше - чи була машина в ДТП. У цій статті ми розберемося в питанні - чому ж небезпечний такий автомобіль.

Основні показники небезпеки машини після аварії

Коли такий складний пристрій як автомобіль залишає завод, його ретельно перевіряють, чи не допускається жодних відхилень в цілісності кузова, бо це веде до порушення аеродинаміки, поведінки транспортного засобу на трасі і безпеки для людей. Під час навіть здавалося б невеликих аварій порушується цілісністю кузова, утворюються вм'ятини, машина деформується, звичайно це не стосується невеликих подряпин або розбитих фар, але завжди, коли удар призвів до деформації - до такої машини потрібно відноситься дуже обережно.

У питанні експлуатації ця машина також буде не дуже зручною - вона буде сильніше схильна до корозії, по-різному будуть стиратися протектори шин і гальмівні диски з колодками, місця удару можуть піддаватися сильніше зовнішніх впливів. На трасі авто буде нишпорити і воно зовсім не рекомендується для водіння новачкам.

Поради щодо вибору небитого автомобіля

Ми рекомендуємо вибирати автомобіль за такими критеріями:

  1. Оглядайте тільки чисту машину - під брудом можна заховати багато всього, в тому числі і сліди аварії.
  2. Перевірте машину на стендах і за допомогою спеціальної техніки - ми можемо допомогти з приладами і фахівцями.
  3. Подивіться на параметри кузова - не допускаються деформації. Автомобіль повинен бути симетричний.
  4. Подивіться стійки і лонжерони.
  5. Обов'язково перевірте автомобіль знизу, загнавши його на яму або піднявши на підйомниках.
  6. Капот повинен щільно прилягати, як і багажник. На стиках ніде не повинно бути розбіжностей або навпаки занадто сильного стиснення.
  7. Попросіть господаря перевірити авто в русі - воно повинно добре тримати дорогу, не нишпорити, не викручуватися, що не збиватися з дороги.

Такі прості правила вибору допоможуть вам забезпечити безпеку собі і близьким і не купити автомобіль, який вже побував в ДТП і може привести до трагедії. Будьте уважні і обережні.