Телефонуйте нам
Телефонуйте нам

Про фільтрах на б / у машині

Значення в роботі автомобіля повітряного і масляного фільтрів просто величезна і його не можна недооцінювати. Ці запчастини служать для очищення повітря і рідин, що використовуються в автомобілі. Від них багато в чому залежить і сама робота машини. За весь час використання ці механізми пропускаю через себе неймовірну кількість рідин і повітря, які використовуються в роботі авто. Зазвичай це об'ев кілька тисяч кубометрів і тисяч літрів автомобільних рідин. Важливо для повноцінної роботи всього механізму стежити за станом фільтрів.

Купуючи автомобіль, який вже був у вжитку, навіть якщо його колишній господар всіляко вас запевняє у своєчасній заміні фільтрів, кращим варіантом буде їх заміна, на всякий випадок. Можна довіритися і дізнатися дати заміни цих деталей, і потім змінювати вже в той час, коли прийде пора.

Заміна фільтрів

У сервісній документації на машину буду вказані терміни обов'язкової заміни фільтрів. Як правило їх розраховують виходячи з величини пробігу в нормальних для даного авто умовах.

Буває і так, що дати замін відзначаються в них окремими пунктами. Найчастіше такий термін становить не більше десяти тисяч кілометрів пробігу. Якщо умови не стандартні то може бути і до семи тисяч.

Зазвичай кажучи про нормальні умови, припускають міські дороги і автобани, а нестандартні - це сільська місцевість і важкі дороги. У місті, в умовах запиленості, фільтри сильно зношуються в пробках. У цій ситуації авто не може нормально рухатися і на фільтри накладається додаткове навантаження. Так само слід враховувати ці нюанси при запиленості грунтових доріг.

Заміна фільтрів

Кожному автовласнику необхідно стежити ретельно за фільтрами для того, щоб замінити їх вчасно і не накликати на своє авто поломки і проблеми. Давайте розберемо основні ознаки:

  • Знизилася потужність двигуна? Підвищене споживання бензину? Це основні ознаки заміни повітряного фільтра. Пояснюється це просто - коли фільтр не працює повноцінно, то повітря в двигун в потрібному обсязі не потрапляє, в цьому випадку не відбувається нормального згоряння палива, і таким чином, ваш автомобіль буде не так жваво реагувати на педаль газу. Падіння оборотів в холостому ходу, також є вимогою машини змінити фільтр.
  • А ось коли міняти масляний фільтр вам підкаже лампочка тиску на приладовій панелі - якщо вона довго горить, не варто тягнути час до заміни.

В цілому, щоб автомобіль працював як годинник - не тягніть із замінами.