Телефонуйте нам
Телефонуйте нам

Поговорим об автомобильных аккумуляторах

З придбанням б / вушного автомобіля ви можете досить швидко зіткнутися з проблемою заміни акумулятора, в залежності від того, коли його купував попередній власник. Ця деталь автомобіля, є для нього життєво важливою і вимагає до себе підвищеної уваги. Щоб визначити правильний догляд за батареєю і розуміти яку саме модель варто вибирати при покупці, давайте визначимо головні питання по цій темі.

Як і куди витрачається енергій з акумулятора?

Основне завдання цієї деталі - запуск двигуна, а також здійснення підтримки його роботи. Але в сучасному автомобілі є безліч систем, які вимагає великої кількості енергії. Отримують вони її з акумулятора. Це, наприклад, сигналізація, аудіосистеми, GSM навігатор і обігрівач салону. У деяких автомобілях можуть також бути вбудовані досить дивні споживачі електроенергії, наприклад, в деяких особливо дорогих моделях автомобілів вбудовано обладнання від мишей і щурів. Обумовлена ​​така необхідність небезпекою, яку несуть гризуна для електросистеми автомобіля. Полягає робота такої системи в встановлених під капотом ультразвукових передавачах, які здатні відлякувати мишей і щурів. А харчується система від акумулятора. Причому енергії споживає досить багато. З огляду на всі сучасні тенденції, вибирати потрібно досить потужну батарею

Зовнішні впливи на акумулятор і їх особливості

Багато водіїв в Україні стикалися з проблемою, коли в особливо сильні морози не могли завести автомобіль. Це обумовлено тим, що сильно знижені температури негативно впливають на заряд акумулятора. Під час морозів він відчуває сильні навантаження і втрачається заряд. По-друге, при знижених температурах загусає масло, що теж веде до труднощів при запуску двигуна. Також необхідно розуміти, що при запуску мотора взимку, на це йде більше енергії, ніж зазвичай і далі такий акумулятор буде гірше працювати і швидше розрядиться. Головною небезпекою цього є незворотні наслідки в самому приладі. Падає щільність електроліту, вода замерзає, практично розриваючи його зсередини.

З огляду на всі ці фактори, купуючи новий акумулятор обов'язково підбирайте таку модель, яка зможе виносити холодні умови. Плюс, обов'язково стежте за зарядом батареї - повністю заряджений акумулятор не підведе вас в будь-який холод.