Телефонуйте нам
Телефонуйте нам

Підводні камені вторинного авторинку

Автомобільний ринок продовжує свою активну діяльність навіть з урахуванням того, що бензин і газ постійно набирають в ціні. Машини все так же купують і продають. Але саме в зв'язку з подорожчанням заправки автомобіля, виникла нова тенденція - все більше людей відмовляються від дорогої покупки в спеціалізованому салоні і звертаються на вторинні авторинки. Адже навіть в кредит придбати машину в салоні все одно досить дорого, тоді як підтримане авто може обійтися дешевше.
Звичайно, якщо ви зважилися вибирати машину на вторинних ринках, то вам слід бути гранично уважним, навіть підозрілим. Тому що ймовірність купити «заїжджене» авто дуже велика. Так що перед тим, як вирушати за машиною на вторинний ринок, уважно ознайомтеся з усіма неприємними моментами такої покупки.
Вторинний ринок представлений:
• інтернет-майданчиками;
• покупкою у знайомих;
• комісійними майданчиками;
• автомобільними ринками.
Автомобільний ринок
Якщо в салоні ви відразу ж отримуєте нову машину з гарантією та іншими плюсами в мішку, то ось на ринку доведеться бути більш обережними. Саме на ринку у вас є шанс знайти більш дешеве авто, але при цьому відмінної якості. У будь-якому випадку, варто уважно перевірити машину перед покупкою.
Якщо вам вдасться умовити продавця посидіти в салоні або навіть випробувати авто на ділі, то це буде безсумнівним плюсом. Адже так ви зможете самостійно перевірити, наскільки автомобіль новий. Досить часто на ринку дуже красиво «обробляють» машину. Ви можете відразу не помітити всі її недоліки.
Інтернет-майданчики
В інтернеті можна знайти безліч спеціалізованих сайтів, на яких продають автомобілі в різному стані за різну ціну. Багато хто навіть відзначають, що такий варіант покупки авто можна назвати більш надійним, ніж на ринку. До того ж в інтернеті шукати машину набагато зручніше, особливо, якщо у вас не так багато часу для походів по ринках. Ви завжди зможете скинути ціну навіть заздалегідь, якщо покажете продавцю, що дійсно зацікавлені в товарі.
Однак є і свої мінуси. Хороші машини завжди розбирають дуже швидко, тому за них потрібно хапатися. Перекупники прагнуть викупити непогані варіанти, щоб потім збути такі автомобілі дорожче і «наварити» відсоток побільше. До того ж ви не завжди можете зустрітися з господарем. Адже часто такі майданчики використовуються на території однієї або декількох країн, так що у вас не завжди може бути можливість побачити машину «вживу».
комісійні ринки
Таку майданчик можна відразу виділити серед інших, оскільки на ній продаються перевірені автомобілі. Ви не потрапите на старе авто. Також ви завжди можете прийти і перевірити відразу кілька машин. Тобто якщо в машинах ви розбираєтеся середньо, такий варіант вам найкраще підійде.
За додаткову плату можна оформити навіть кредит. Але тут відсотки будуть досить високі. До того ж на таких ринках продають або дуже дорогі автомобілі, або невеликі машини з виробництв. Звичайно, знайти хорошу машину можливо, але доведеться пошукати.
Окремі поради
1. Все-таки краще вибирати той варіант, в якому ви зможете наочно оцінити автомобіль або запросити нашого автоексперта, який зробить це за вас.
2. Акцентуйте увагу на тому, що ви хочете перевірити машину на СТО.
3. Також не забудьте поцікавитися наявністю зимової гуми у продавця. Так ви отримаєте її як приємний бонус, а не за додаткову плату.
4. Краще купувати машину у власника, а не перекупника, тому що господар авто може розповісти більше корисної інформації.
До сих пір сумніваєтеся, чи купувати автомобіль з рук? Тоді замовляйте комплексний огляд автомобіля в компанії Choiceauto - ми гарантуємо що знайдемо Вам краще авто в потрібному сегменті